למה מוצרי עישון קנאביס יקרים כל כך בישראל?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

לא פעם אחת ולא פעמיים הסטלן הישראלי רצה להתפנק באיזה גריינדר טוב או באיזה באנג זכוכית יפה וראה את המחיר שלו ופשוט הזדעזע.

אז למה המחירים כאלה מופקעים?

העברה/ הפצה / מכירה של מוצרי העישון לישראל כמוצרי עישון לקנאביס בלבד!
אינם חוקיים בישראל.למה ? כי מדינה ישראל מתנגדת לעישון קנאביס למטרות הנאה וזה כולל את מוצרי העזר שאנו משתמשים למטרות עישון קנאביס ולכן אינם חוקיים בישראל .

אז איך זה שישנם המון חנויות של מוצרי עישון לקנאביס בישראל ולא עוצרים אותם בגין מכירת מוצרי עישון לקנאביס ?

טוב אז בעלי החנויות המציאו שיטה להעברה ומכירה מוצרי העישון בלי שיבחינו בהם, איך השיטה עובדת?
“הספק” של מוצרי העישון מזמין את המוצרים בשם אחר, נגיד באנג זכוכית יהפוך לאגרטל לפרחים וכך לא יבחינו בעברתם לארץ אך ישנם פעמים שעושים בדיקות לבהעברתם לישראל ולפעמים הסחורה שלהם נתפסת ומעוברת להשמדה.
שה”מוכר” משלם וזה גורם להעלת מכירים אך זו רק אחת מהסיבות.

מוצרי עישון קנאביס
מוצרי עישון קנאביס

הסיבה העיקרית למחירים המופקעים הוא שאין שוק מוסדר לזה והוא גורם להמון בעיות כלכליות כמו שהספק יכול לעשות מה שבא לו ולעלות מחירים מתי שהוא רוצה למוכר בקיוסק שיצטרך לעלות לנו את המחירים או העברת שוחד להמון גורמים שיכולים לשדוד או לגרום נזק לסחורה שנמצאת בדרכה לחנות או לישראל ובגלל שהמוצרים האלה אינם חוקים המוכר הפשוט אינו יכול לעשות דבר חוץ מלעשות את מה שדרשו ממנו ובתמורה לעלות לנו את המחירים אך ברגע שתהייה ליגליזציה בישראל כל השוק הזה יוסדר ונרגיש בירידה דרסטית של מוצרי העישון.

למוצרי גידול קנאביס – לחץ כאן

מוצרי עישון קנאביס

למה כדאי לנקות את הבאנג

העשן בבאנג בזמן הנשיפה של העשן סופג חלק מהחומרים הרעילים שקיימים כבר במים המלוכלכים בבאנג כמו מלוקלות צמחיות שהתחמצנו במהלך הבעירה וזה קורה במהלך המגע של העשן עם בועות האוויר שנוצרות בזמן השאיפה החלפת החומרים מתרחשת רק בין השטח של כל בועה לבין הנוזל שמסביבה לכן בועות גדולות יותר מאפשרות פחות שטח מגע מאשר המון בועות קטנות שמאפשרות שטח מגע גדול יותר של העשן עם המים מה יוביל גם לסינון יעיל יותר זו הסיבה גם שבאנגים ייעודיים עם פילטר נוסף מספקים תוצאה יותר טובה בסינון של חומרים לא רצויים ובטעם אז המלצה שלי הקפידו על החלפה וניקוי של המים בבאנג ותוכלו ליהנות מטעם עשיר ונקי והכי חשוב בריא יותר.

באנג/ג’וינט מה בריא יותר?

מחקר בקליפורניה משנות ה -90 שהוא ככל הנראה בין היחדים שנעשו בדק את ההבדלים בין עישון באנג לגוינט והוא הראה שבבאנג נותרו 30% של זפת משאר כלי העישון ודורג ליעיל ביותר מבחינה בריאותית! בהשוואה לגוינט ומקטרת אבל מסתבר שגם חלק מהקנבינואידים הפסיכו -אקטיביים מסיסים במים מה שאומר שמי שמתמש בבאנג צריך לעשן יותר פרחים / THC כדי להגיע לאותה תוצאה של סטלה למרות שעישון בבאנג ממסטל יותר מעישון גו’ינט.

Share.

כל המידע על קנאביס : ערוץ 420 - חדשות הצמח

96 תגובות

Leave A Reply