קנאביס רפואי שאלות נפוצות 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr +

רבים שואלים את עצמם על מה כל העניין בקנאביס רפואי– אז קיבצנו כאן תקציר של כמה שאלות נפוצות על קנאביס רפואי ותשובות רלוונטיות לנושא שתוכלו להיעזר בהם:

מדוע קנאביס רפואי נצרך?

אין שום תרופה שעובדת בדרך דומה לו, שום מרכיב רפואי לא יכול לחקות את תכונותיו המרפאות. המחקרים האחרונים מצביעים על כך שקנאביס יכול לעצור סוגים מסויימים של סרטן מלהתפשט. יש לו תכונות שמגנות על המוח. אצל חולי פרקינסון, הוא עוצר את הרעידות ומונע התדרדרות נוספת.

שאלות נפוצות על קנאביס רפואי
שאלות נפוצות על קנאביס רפואי

האם זה יוביל לליגליזציה מלאה של קנאביס?

כיום יש 14 מדינות בארה”ב (ועוד רבות בעולם) שבהם שימוש בקנאביס רפואי הוא חוקי , ולא עבר חקיקה לשם ליגליזציה מלאהאין שום ראייה שדבר כזה יקרה.

באיזה מחלות נמצא שקנאביס רפואי מסייע?

קנאביס רפואי מסייע במחלות רבות כמו : סרטן , פרקינסון , הנטינגטון , אלצהיימר ,טרשת נפוצה , איידס , כאבים כרוניים , גלאוקומה , הפטיטיס C , דלקת מפרקים שגרונית , HIV , אפילפסיה , קרוהן , אנורקסיה , nail patella , מחלת לו גריג , הפרעות במערכת העצבים המרכזית , התנוונות קטבולית , כאבים כללים , בחילה חמורה , פרכוסים , עוויתות חמורות בשרירים , סכרת , הפרעה בטונוס השרירים , דאבת השרירים , מערכת העיכול , סרטן מוחי , יתר לחץ דם , איבודי הכרה , מחלות עמידות למתצילין ,דלדול עצמות , גרד ,דום נשימה ,תסמונת טורט , כאבי מיגרנה , דיכאון , תסמונת פוסט טראומטית , הפרעות קשב וריכוז, הפרעה דו קוטבית , התכווצויות בווסת ודימום מוגזם , שלשול , שחפת , פיילת , אסטמה , טחורים ,אנמיה , כלבת , נדודי שינה.

כיצד זה נצרך?

ניתן לעישון , לאידוי או לבליעה , המנה הנדרשת היא קטנה מספיק כדי להכנס לקפסולה. ניתן להכין ממנו תה , תמצית אלכוהולית , ומאכלים. משחות מקומיות יכולות לשמש לטיפול בכאבי ראש , כאבי פרקים או שרירים ועוד …

כיצד לצרוך קנאביס רפואי

האם זה בטוח לשימוש?

כן. אין בכל ההסטוריה מקרה ידוע אחד אפילו של מנת יתן. היחס בין מנה קטלנית למנה אפקטיבית הוא 40,000 ל-1 . היחס של אספירין הוא 10 ל-1 . מחקר עדכני מצביע על כך שאין קשר בין עישון קנאביס לסרטן ריאות. אין תופעות לוואי חמורות כמו נזק לכליות , כבד וקיבה כמו בתרופות המצויות.

מדוע קנאביס עוזר ותרופות לא?

האמת היא , שאיש לא יודע. עד עכשיו זוהו 63 מרכיבים בקנאביס. ועוד רבים עדיין לא זוהו. תעשיית התרופות הצליחה לחקות רק 3 מתוכם, כיום ישנם המון מחקרים מתקדמים אשר מתאימים את זן הקאנביס ספציפית לכל מחלה מה שנותן רמה מדוייקת של טיפול .

האם מרינול זהה לקנאביס?

לא. מרינול הוא תרופה כימית לכל דבר ומחקה רק מרכיב אחד הנמצא בקנאביס . יש לו תופעות לוואי רבות ודווח שהשפעתו הממסטלת גדולה יותר מאשר של קנאביס טבעי. עלותו של מרינול היא כ 700$ לחודש , בהשוואה לפרוטות שעולה לגדל קנאביס. למרינול לוקח גם זמן להשפיע מרגע הבליעה , השפעותיו הרפואיות של הקנאביס מתחילות כשש שניות לאחר השאיפה המלאה הראשונה של העשן.

למי שירצה להעמיק עוד מוזמן לצפות בוידאו

האם קנאביס רפואי ממכר ?

למיטב ידיעתנו לקנאביס אין שום תכונות כימיות ממכרות. הקנאביס פחות ממכר מאשר תרופות רגילות רבות שנועדו להקלת כאבים. ההתמכרות לקנאביס יכולה להיות מושווית להתמכרות לפתרון תשבצים כל בוקר או לצפייה בחדשות כל ערב לפני השינה.

האם זה פתח לסמים אחרים?

אין שום ראייה התומכת בטענה הזאת , אנשים מתחילים לשתות קפה , לעשן סיגריות ולשתות אלכוהול שנים לפני שאי פעם השתמשו בקנאביס. נושא ההתמכרות תלוי באדם עצמו בקנאביס אין באמת חומרים ממכרים אך כמו בכל דבר ההרגשה יכולה למכר … נכון לגבי כל תחום אחר בחיים !

מה מונע מקנאביס להפוך לחוקי?

צמח הקנאביס היה מאושר כתרופה עם מרשם עד שהוסר מסל התרופות בשנת 1942 מסיבות פוליטיות ולחץ שבא לאחר חוק המיסוי על הקנאביס של 1937. בעדויות נאמר על ידי מומחה אחד , שהקנאביס הפכה למחבט שהתחיל להתעופף ברחבי החדר. הוא היה נרשם כגלולות , תמציות וצמחים שלמים.  מחלקת התרופות האמריקאית כללה את הקנאביס כתרופה וקנאביס היה חוקי עד חוק הפיקוח על החומרים שנוצר ב-1970 תרופות רבות בזמן זה כללו קנאביס כגון” Bromidia, Dakata, Doctor Macalister’s Cough Mixture, Cannabis, U.S.P., Menovarian, Gano-dyne, and Mientholated Cough Balsa

המידע הוא אינו המלצה רפואית כלשהי , במקרים של חולי כזה או אחר יש להיוועץ ברופא לעבור בדיקות ולהתאים טיפול בקנאביס רפואי בצורה יעילה ונכונה !

נשמח שתשתפו את המאמר – ערוץ 420

Share.

כל המידע על קנאביס : ערוץ 420 - חדשות הצמח

91 תגובות

  1. Solitaire Tour: Classic Tripeaks Card Games is a Windows-based game developed by G5 Entertainment AB. This free game falls under the category of card games and specifically the subcategory of Solitair Guaranteed to become a firm fixture of on your smartphone desktop, this card app offers instant play and addictive rounds of one of the most popular card games in the world. Can I play Solitaire: Classic Card Games on Android iOS? With the game open, right-click (or press and hold) the game button on your task bar and select Pin to task bar . When you close the game, the button will still be there. Download Bazaar Application The most popular Android AppStore for Persian speakers Free Indian card game on mobile Offline Solitaire has got enormous popularity with it’s simple yet effective interface. We have listed down two of the best methods to Install Offline Solitaire on PC Windows laptop. Both the mentioned emulators are popular to use Apps on PC. You can follow any of these methods to get Offline Solitaire for Windows 10 PC.
    https://sergiozxur306396.blogpayz.com/20923878/microsoft-game
    Sign up for our newsletter and get puzzles directly in your mailbox. Mechanical Puzzles: Players can interact with the world by clicking and dragging on objects with scenes of the game. And this is how players solve the puzzles in the world of Myst. To complete the game, players must discover books that transport them to several different Ages, and then those mini-world puzzles must be solved. The existence of multiple endings in this game encourages replayability too. And given that developers can twist a player’s brain in any number of directions—reflexes, memory, logistics and cognitive awareness of all kinds, to name a few—puzzle games arguably have the widest appeal of any type of game. Put on your thinking cap for Complex’s countdown of the 50 Best Puzzle games of all time. But the hard part is making a puzzle game without breaking a sweat. In this article, we’ll show you how to make a puzzle game in minutes using no-code gamification software. You’ll also learn about gamification marketing, its benefits and how puzzle games work.

Leave A Reply