קנאביס רפואי שאלות נפוצות 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr +

רבים שואלים את עצמם על מה כל העניין בקנאביס רפואי– אז קיבצנו כאן תקציר של כמה שאלות נפוצות על קנאביס רפואי ותשובות רלוונטיות לנושא שתוכלו להיעזר בהם:

מדוע קנאביס רפואי נצרך?

אין שום תרופה שעובדת בדרך דומה לו, שום מרכיב רפואי לא יכול לחקות את תכונותיו המרפאות. המחקרים האחרונים מצביעים על כך שקנאביס יכול לעצור סוגים מסויימים של סרטן מלהתפשט. יש לו תכונות שמגנות על המוח. אצל חולי פרקינסון, הוא עוצר את הרעידות ומונע התדרדרות נוספת.

שאלות נפוצות על קנאביס רפואי
שאלות נפוצות על קנאביס רפואי

האם זה יוביל לליגליזציה מלאה של קנאביס?

כיום יש 14 מדינות בארה”ב (ועוד רבות בעולם) שבהם שימוש בקנאביס רפואי הוא חוקי , ולא עבר חקיקה לשם ליגליזציה מלאהאין שום ראייה שדבר כזה יקרה.

באיזה מחלות נמצא שקנאביס רפואי מסייע?

קנאביס רפואי מסייע במחלות רבות כמו : סרטן , פרקינסון , הנטינגטון , אלצהיימר ,טרשת נפוצה , איידס , כאבים כרוניים , גלאוקומה , הפטיטיס C , דלקת מפרקים שגרונית , HIV , אפילפסיה , קרוהן , אנורקסיה , nail patella , מחלת לו גריג , הפרעות במערכת העצבים המרכזית , התנוונות קטבולית , כאבים כללים , בחילה חמורה , פרכוסים , עוויתות חמורות בשרירים , סכרת , הפרעה בטונוס השרירים , דאבת השרירים , מערכת העיכול , סרטן מוחי , יתר לחץ דם , איבודי הכרה , מחלות עמידות למתצילין ,דלדול עצמות , גרד ,דום נשימה ,תסמונת טורט , כאבי מיגרנה , דיכאון , תסמונת פוסט טראומטית , הפרעות קשב וריכוז, הפרעה דו קוטבית , התכווצויות בווסת ודימום מוגזם , שלשול , שחפת , פיילת , אסטמה , טחורים ,אנמיה , כלבת , נדודי שינה.

כיצד זה נצרך?

ניתן לעישון , לאידוי או לבליעה , המנה הנדרשת היא קטנה מספיק כדי להכנס לקפסולה. ניתן להכין ממנו תה , תמצית אלכוהולית , ומאכלים. משחות מקומיות יכולות לשמש לטיפול בכאבי ראש , כאבי פרקים או שרירים ועוד …

כיצד לצרוך קנאביס רפואי

האם זה בטוח לשימוש?

כן. אין בכל ההסטוריה מקרה ידוע אחד אפילו של מנת יתן. היחס בין מנה קטלנית למנה אפקטיבית הוא 40,000 ל-1 . היחס של אספירין הוא 10 ל-1 . מחקר עדכני מצביע על כך שאין קשר בין עישון קנאביס לסרטן ריאות. אין תופעות לוואי חמורות כמו נזק לכליות , כבד וקיבה כמו בתרופות המצויות.

מדוע קנאביס עוזר ותרופות לא?

האמת היא , שאיש לא יודע. עד עכשיו זוהו 63 מרכיבים בקנאביס. ועוד רבים עדיין לא זוהו. תעשיית התרופות הצליחה לחקות רק 3 מתוכם, כיום ישנם המון מחקרים מתקדמים אשר מתאימים את זן הקאנביס ספציפית לכל מחלה מה שנותן רמה מדוייקת של טיפול .

האם מרינול זהה לקנאביס?

לא. מרינול הוא תרופה כימית לכל דבר ומחקה רק מרכיב אחד הנמצא בקנאביס . יש לו תופעות לוואי רבות ודווח שהשפעתו הממסטלת גדולה יותר מאשר של קנאביס טבעי. עלותו של מרינול היא כ 700$ לחודש , בהשוואה לפרוטות שעולה לגדל קנאביס. למרינול לוקח גם זמן להשפיע מרגע הבליעה , השפעותיו הרפואיות של הקנאביס מתחילות כשש שניות לאחר השאיפה המלאה הראשונה של העשן.

למי שירצה להעמיק עוד מוזמן לצפות בוידאו

האם קנאביס רפואי ממכר ?

למיטב ידיעתנו לקנאביס אין שום תכונות כימיות ממכרות. הקנאביס פחות ממכר מאשר תרופות רגילות רבות שנועדו להקלת כאבים. ההתמכרות לקנאביס יכולה להיות מושווית להתמכרות לפתרון תשבצים כל בוקר או לצפייה בחדשות כל ערב לפני השינה.

האם זה פתח לסמים אחרים?

אין שום ראייה התומכת בטענה הזאת , אנשים מתחילים לשתות קפה , לעשן סיגריות ולשתות אלכוהול שנים לפני שאי פעם השתמשו בקנאביס. נושא ההתמכרות תלוי באדם עצמו בקנאביס אין באמת חומרים ממכרים אך כמו בכל דבר ההרגשה יכולה למכר … נכון לגבי כל תחום אחר בחיים !

מה מונע מקנאביס להפוך לחוקי?

צמח הקנאביס היה מאושר כתרופה עם מרשם עד שהוסר מסל התרופות בשנת 1942 מסיבות פוליטיות ולחץ שבא לאחר חוק המיסוי על הקנאביס של 1937. בעדויות נאמר על ידי מומחה אחד , שהקנאביס הפכה למחבט שהתחיל להתעופף ברחבי החדר. הוא היה נרשם כגלולות , תמציות וצמחים שלמים.  מחלקת התרופות האמריקאית כללה את הקנאביס כתרופה וקנאביס היה חוקי עד חוק הפיקוח על החומרים שנוצר ב-1970 תרופות רבות בזמן זה כללו קנאביס כגון” Bromidia, Dakata, Doctor Macalister’s Cough Mixture, Cannabis, U.S.P., Menovarian, Gano-dyne, and Mientholated Cough Balsa

המידע הוא אינו המלצה רפואית כלשהי , במקרים של חולי כזה או אחר יש להיוועץ ברופא לעבור בדיקות ולהתאים טיפול בקנאביס רפואי בצורה יעילה ונכונה !

נשמח שתשתפו את המאמר – ערוץ 420

Share.

כל המידע על קנאביס : ערוץ 420 - חדשות הצמח

Leave A Reply