קנאביס רפואי – מידע לצרכן

Pinterest LinkedIn Tumblr +
קנאביס רפואי
קנאביס רפואי

יתרונותיו של צמח הקנאביס הם רבים ובעיניי רבים הם עולים על החסרונות שלו ושל תרופות מרשם להורדת כאבים, ותרופות בתחום הפסיכיאטריה. קנאביס רפואי יכול לסייע במגוון רחב של תחומים פיזיים ונפשיים כאחד ועל זה נדבר היום. יש יתרונות ברורים כשהתרופה שלך היא דבר טבעי שגדל מהאדמה באופן טבעי וכמעט בכל מקום ובכל סיטואציה ובמיוחד כשאתה זה שמגדל אותה.

הזהרות לפני שימוש:

זה נכון שלקנאביס עצמו אין תופעות לוואי מסכנות חיים בפני עצמו אך עם זאת יש לו תופעות לוואי ושילוב עם תרופות מסוגים שונים עלול להיות מסוכן ואף קטלני. מומלץ להמנע משילוב של התרופות Tramadex, Tramal, Zaldiar אופיאטים לשיכוך כאב –סיכון ממשי של דיכוי נשימתי.
Dantium, Soma, Myobloc מרפי שרירים סיכון ממשי של דיכוי נשימתי, כמו כן גם תרופות למחלות לב ושבץ מוחי ,תרופות פסיכיאטריות למיניהן מחלות לסרטן איידס, אפליפסיה, ועוד ועוד.


לפני שימוש בקאביס רצוי לבדוק לעומק אם אין התנגשות בין הקנאביס ובין התרופות הנצרכות ביחד עם הקנאביס.
לצמח הקנאביס יש גם תופעות חיוביות בניגוד לכדורים ותרופות סינטטיות שמיוצרות במעבדה ומשתמשות בכימיה על מנת לחקות או ליצור מולקולות שישפיעו על גוף האדם בהתאם לצרכים.
תופעותיו של הקנאביס יכולות להתחלק ל2 תופעות חיוביות ותופעות לוואי שהם תופעות שלא רצויות בהכרח אך מגיעות ביחד בתור עסקת חבילה.

להמשך קריאה עבור עמוד.

1 2 3 4
Share.

כל המידע על קנאביס : ערוץ 420 - חדשות הצמח

Leave A Reply